طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

علاقمند هستید رویاهای ذهنی تان را تعقیب نمایید. اما از کجا باید شروع کنید. مدت زیادی می باشد ایده های زیادی در ذهن شما شکل گرفته است. تعداد آنها بسیار زیاد می باشد! اطلاع ندارید برای اجرایی نمودن آنها از چه فردی کمک بگیرید! اطلاعات تخصصی شما اندک می باشد و در خصوص طراحی سایت شرکتی، طراحی وب سایت شرکتی، نمونه سایت شرکتی، امکانات سایت شرکتی، سایت های شرکتی، طراحی سایت شرکتی ارزان، طراحی سایت شرکتی حرفه ای و طراحی سایت شرکتی بهینه سازی شده اطلاعات مختصری دارید؟!

مطالعه بیشتر
عناصر آزار دهنده در طراحی سایت

عناصر آزار دهنده در طراحی سایت

در فضای مجازی و در طراحی سایت مواردی بسیار جالب و چالش انگیز به چشم می خورد . شاید برای شما عجیب باشد . چطور سایتی برای بازدیدکنندگانش می تواند آزار دهنده باشد . در ادامه بیشتر با عناصر آزار دهنده در طراحی سایت، عناصر طراحی سایت و طراحی سایت نامناسب آشنا می شوید. کاربران فضای مجازی در وب گردی های خود، از وب سایت های استاندارد بیشتراعلام رضایت می نمایند. لیکن عناصر طراحی سایت بسیار مهم و ضروری می باشد.

مطالعه بیشتر
تاثیر تصاویر در طراحی سایت

تاثیر تصاویر در طراحی سایت

در راه اندازی کسب و کارهای سنتی می بایستی محل، اجناس، کارمند، مجوزها و موارد بسیار دیگر وجود داشته باشد تا آن کسب و کار شکل بگیرد . در کسب و کارهای اینترنتی نیز شبیه به این موارد وجود دارد . در این مقوله واژه هایی از قبیل : گرافیک سایت و طراحی سایت گرافیکی مطرح می شود.  

مطالعه بیشتر
اهمیت تولید محتوا در طراحی سایت

اهمیت تولید محتوا در طراحی سایت

کارآفرین اینترنتی در راستای راه اندازی کسب و کار آنلاین و یا کسب و کار اینترنتی خودش در خصوص طراحی سایت با کارشناسان و صاحبنظران در این حوزه مشورت می نماید و در نهایت سایت خودش را راه اندازی می نماید . حال سوال این است؟! سایت فعال شده نیاز به چه اقداماتی دارد؟! آیا کارآفرین اینترنتی می بایستی در راستای پیشرفت و توسعه سایت اقدامی انجام دهد؟!  

مطالعه بیشتر
آشنایی با کسب و کار آنلاین

آشنایی با کسب و کار آنلاین

با پیشرفت سریع علم و تکنولوژی در دنیای کنونی شاهد اتفاقات عجیب و خارق العاده هستیم . آیا تصور می کردید که روزی در هر مکانی که تصمیم گرفتید می توان تاکسی گرفت! شاید مطرح نمودن این صحبت در زمان های گذشته خنده دار و به دور از باور بود . ولی در حال حاضر شاهد اینگونه اتفاقات هستیم . در دنیای بی پایان اینترنت همه چیز ممکن است اتفاق بیفتد.

مطالعه بیشتر
چرا سایت فروشگاهی

چرا سایت فروشگاهی

امروزه مشاغل سنتی و صاحبان اینگونه کسب و کارها سعی در پیشرفت در کسب و کار خودشان دارند . اما به جهت اشراف نداشتن بر موضوع فروشگاه اینترنتی و یا فروشگاه آنلاین و کلاً عناوینی از قبیل خرید اینترنتی و یا خرید آنلاین راهکاری برای آن ندارند . واقعاً راهکار کسب درآمدهای بیشتر ، رشد کسب و کار ، پیشرفت سریع در دنیای کنونی و همگام شدن با افراد موفق در این مسیر چیست ؟!

مطالعه بیشتر
مزیتهای طراحی سایت فروشگاهی

مزیتهای طراحی سایت فروشگاهی

امروزه طراحی سایت فروشگاهی برای صاحبان کسب و کار دارای مزیتهای متعددی می باشد با ما همراه باشید تا با منافعی که طراحی سایت فروشگاهی برای کسب و کار شما به ارمغان می آورد بیشتر اشنا شوید. از جمله خصوصیات طراحی سایت فروشگاه می توان به این مورد اشاره نمود که شما علاوه بر فروش بصورت فیزیکی در فروشگاه خود میتوانید محصولات را بصورت مجازی به خریداران عرضه نمایید در واقع با این کار شما سهم بیشتر یاز بازار را در اختیار خواهید داشت.

مطالعه بیشتر
طراحی سایت واکنش گرا

طراحی سایت واکنش گرا

طراحی سایت ریسپانسیو یک روش طراحی سایت میباشد.در این روش طراح وب سایت، صفحه وب یا سایتی طراحی می کند که نسبت به دستگاهی که برای مشاهده سایت از آن استفاده میشود واکنش نشان میدهد. کامپیوتر های خانگی، لپ تاپ، گوشی های هوشمند و ... جزو این دستگاهها می باشند.
سالهای زیادی هست که از طراحی سایت واکنش گرا استفاده میشود، اما همچنان بسیاری از وب سایت های جدید از این قابلیت بسیار مفید بهره نبرده اند.  

مطالعه بیشتر

اطمینان در استفاده از خدمات

درگاه پرداخت بانک ملت

میزبان صدای گرم شما هستیم


جهت مشاوره برای کسب و کار یا ایده خود همین حالا اقدام کنید

  • info@kasbokareonline.com
  • شماره تلگرام و پشتیبانی کسب و کار آنلاین
  • 09129244913 - 031-31311439
  • ساعات پاسخگویی : شنبه تا چهارشنبه از ۹ صبح تا ۵ بعدازظهر
    پنج شنبه ها از ۹ صبح تا ۱ ظهر


video