بسمه تعالی

توافق نامه

قوانین و مقررات سایت ساز حرفه ای کسب و کار آنلاین

لطفا توافق نامه ی زیر را در کمال آرامش و خونسردی با دقت مطالعه نمایید ، در صورت عدم مطالعه، سایت ساز کسب و کار آنلاین هیچگونه مسولیتی در قبال مسدود شدن سایت ساخته شده توسط شما، در شرایط ذکر شده داخل توافق نامه را نخواهد داشت.

ماده 1: مدیریت کسب و کار آنلاین، ضمن دفاع از آزادی بیان و قلم از کاربران خود می خواهد تا شرایط و قوانین جمهوری اسلامی ایران را همواره در نظر داشته باشند تا از این جهت برای کسب و کار آنلاین و یا سایت نویسنده مشکل یا اخلالی بوجود نیاید.

ماده 2 : کاربران و خریداران سایت از کسب و کار آنلاین می بایستی کلیه اطلاعات هویتی خود اعم از: نام – نام خانوادگی – ایمیل – آدرس – تلفن را بصورت صحیح و درست ، مطابق با مدارک شناسایی خود ثبت نماید .

ماده 3: اطلاعات خصوصی کاربران، خریداران و همچنین ایمیل های ایشان نزد سایت کسب و کار آنلاین محفوظ است و در اختیار اشخاص حقیقی یا حقوقی قرار داده نخواهد شد.

تبصره1: ارائه اطلاعات شخصی کاربران صرفاً با رویت و دریافت حکم مراجع انتظامی یا قضایی صورت می پذیرد.

ماده 4: سایت هایی که اقدام به انتشار و قراردادن تصاویر، مطالب و محتوای زیر در سایت خود نمایند، فوراً مسدود و مورد پیگیری های قانونی بعدی از مبادی مربوطه خواهند شد:

1 - محتوای برخلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران و پلیس فتا

2 -  توهین به مقامات ایران، ادیان ، اقوام و نژادها

3 - مطالب متنی، صوتی و تصویری نامناسب و غیر قانونی

4 - محتوا علیه عفت ، اخلاق عمومی، مقدسات اسلامی، امنیت و آسایش عمومی

5 - محتوا علیه مقامات و نهادهای دولتی و عمومی

6 - محتوای که برای ارتکاب جرایم رایانه ای به کار می رود )محتوا مرتبط با جرایم رایانه ای)

7 - محتوای که تحریک، ترغیب، یا دعوت به ارتکاب جرم می کند )محتوای مرتبط با سایر جرایم (

8 - محتوا مجرمانه مربوط به امور سمعی و بصری و مالکیت معنوی

9 - محتوای مجرمانه مرتبط با انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری

10 - محتوای مجرمانه مرتبط با انتخابات ریاست جمهوری

11 محتوای مغایر با قانون مجازات اسلامی، قانون مطبوعات، قانون جرایم رایانه ای، قانون مجازات انتشار و افشای اسناد محرمانه و سری دولتی، قانون بازار و اوراق بهادار، قانون جامع کنترل و مبارزه ملی با دخانیات 1385، قانون حمایت از حقوق پدیدآورندگان نرم افزارهای رایانه ای، قانون تجارت الکترونیکی، قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی، آیین نامه قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی، قانون اخلال در نظام اقتصادی کشور

12 محتوایی که باعث تشویش اذهان عمومی گردد و به اخلاق حسنه حاکم بر جامعه آسیب رساند.

13 محتوایی که با سیاستهای فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی جمهوری اسلامی ایران مغایرت داشته باشد.

14 محتوایی که با سیاست های جمهوری اسلامی ایران مغایرت داشته باشد.

15 محتوایی که انتشار آنها به امنیت کشور یا منافع ملی لطمه می‌زند.

16 محتوایی که به قصد خطر انداختن امنیت، آسایش و امنیت عمومی منتشر گردد.

17 - محتویات مبتذل و مستهجن

تبصره1: چنانچه سایتی دارای لینک هایی به سمت سایت های که دارای محتوای مستهجن، غیر مجاز، غیرقانونی ( موارد ذکر شده ی فوق ) و بر خلاف قوانین و دستورالعمل های جمهوری اسلامی ایران پلیس فتا باشد، نیز مسدود می گردد.

تبصره 2 : چنانچه سایتی از محصولات و دوره های سایر سایت ها به طور غیر قانونی و بدون هماهنگی و کسب اجازه از مدیر، ناشر، تولید کننده محتوا و یا صاحب اثر استفاده نماید، نیز مسدود می گردد.

تبصره 3 : کاربران عزیز و گرامی به جهت آشنایی و اشراف بیشتر به قوانین و مقررات مربوطه می توانند به صفحه قوانین منتشر شده توسط پلیس فتا مراجعه و لیست کامل قوانین را به همراه تمامی جزئیات مطالعه نمایند.

ماده 5 : سایت کاربرانی که به هر شکلی (مانند صرف بیهوده منابع سایت ،هک، حذف آگهی و...) منافع مالی یا امنیت سایت کسب و کار آنلاین را دچار خطر و نقص کنند برخورد و اکانت آنها تا شفاف سازی موضوع مسدود خواهد شد.

ماده 6 : از سرویس های کسب و کار آنلاین  با مسئولیت خودتان استفاده می کنید و کسب و کار آنلاین هیچگونه مسئولیتی در برابر هر نوع خسارت، ضررهای مالی، مشکلات در تجارت و از بین رفتن اطلاعات نخواهد داشت حتی اگر این موارد بدلیل تغییر سیاست های ما باشد.

 

همراه همیشگی شما 

تیم فنی کسب و کار آنلاین . کام