کسب و کار آنلاین

کسب و کار آنلاین پلی به سوی دنیای دیجیتال

همین الان کسب و کار آنلاین خودتو شروع کن

با سایت ساز حرفه ای و مدرن کسب و کار آنلاین آشنا شویم!

process 3

کسب و کار آنلاین

سایت ساز کسب و کار آنلاین یک سایت ساز یا Web Builder حرفه ای با CMS یا مدیریت محتوای اختصاصی به زبان فارسی به شکل بسیار ساده و روان می باشد که توانسته است بستری برای تولید وبسایت با 5 کلیک ساده را ایجاد نماید. ساخت سایت توسط شما وب مستر عزیز طی چند ثانیه صورت می گیرد. به جهت فارسی بودن و روال بسیار ساده کسب و کار آنلاین، هر فردی که با اینگونه تکنیک ها هم آشنایی نداشته باشد، نیز می تواند خودش اقدام به ساختن یک سایت کاملاً حرفه ای، استاندارد، مطابق با قوانین گوگل و با CMS اختصاصی نماید.


ثبت نام ورود به دنیای وب مستری
process 2


موفقیت ، کسب درآمد

از شکل گيري ايده تا پياده سازي و اجراء و در ادامه کسب درآمد همگي از دغدغه هاي يک وبمستر هستند . که البته همگي کاملاً بجا و صحيح مي باشد و مطمئناً جاي تحقيق و بررسي دارد . وبمستران عزيز که قصد راه اندازي کسب و کارهاي اينترنتي را دارند مي بايستي به اين موارد فکر نمايند و تدبيري بينديشند! در اين راستا سرويس هاي ارائه دهنده سايت ساز بسياري وجود دارد که سايت هاي آماده اي را ارائه مي دهند. ليکن سوال اين است؟ اينگونه سايت ها براي هر کسب و کاري مناسب و مفيد مي باشد يا خير؟! آيا اينگونه سايت ها متناسب با نيازهاي موجود طراحي و برنامه نويسي شده اند؟! پاسخ به اين دغدغه ها و نيازها همگي در سايت ساز حرفه اي کسب و کار آنلاين داده شده است. تيم مجرب کسب و کار آنلاين ضمن بررسي نيازهاي موجود در سطح فضاي اينترنت و همچنين ملزومات راه اندازي فروشگاه محصولات فيزيکي و ديجيتال اقدام نموده اند به طراحي، برنامه نويسي و پياده سازي قالب هاي بسيار کامل، متناسب با نيازهاي وب مستران و مديران، زيبا، بروز، مدرن و با پنل مديريتي کاملاً فارسي و آسان.

سه مرحله آغاز یک کسب و کار

همین حالا اولین قدم تجارت الکترونیک را برداریم

درآمد

کسب درآمد در کسب و کار های اینترنتی بدون دغدغه های برنامه نویسی و کد نویسی با کمک کسب و کار آنلاین

اقدام

پیاده سازی و اجرای کسب و کار های اینترنتی با کمک و پشتیبانی سایت ساز حرفه ای کسب و کار آنلاین

ایده

شکل گیری کسب و کار های اینترنتی با تجسم رویاها، پیاده سازی ایده ها و تلاش برای رسیدن به اهداف
process 2


ویژگی های طلایی کسب و کار آنلاین

تهيه نمودن سايت و راه اندازي يک کسب و کار هميشه از دغدغه هاي يک وبمستر به شمار مي رود. با توجه به تنوع زياد، انتخاب مسير دشوار است! تحقيق و بررسي در اين زمينه يکي از الزامات براي وبمستر مي باشد. چطور مي توان در تهيه نمودن يک سايت حرفه اي، مدرن و استاندارد با تمامي امکانات در وقت و هزينه ها صرفه جويي نمود . براي پاسخ دادن به اين نياز چه گزينه هايي وجود دارد؟! در سايت ساز حرفه اي کسب و کار آنلاين به شکل بسيار ساده و کاملاً حرفه اي و استاندارد به اين نيازها پاسخ داده شده است . کسب و کار آنلاين که با زبان PHP از پايه و اساس برنامه نويسي شده است توانسته است خود را در بين سايت ساز هاي ديگر متمايز و خود را تبديل به يک سايت ساز حرفه اي نمايد، کسب و کار آنلاين با سيستم مديريت محتواي اختصاصي، برگرفته از CMS هاي معروف جهاني مثل Wordpress و Joomla و Drupal نبوده بلکه از پايه و اساس کاملاً اختصاصي به زبان فارسي و همگام با سرويس هاي ايراني مثل درگاه های بانکي و سیستم مدیریتی آسان و سامانه نظارت بر بازدید ها طرح ريزي، برنامه نويسي و اجراء شده است . مسلماً با اين وجود وبمستران عزيز مي توانند کسب و کار خوشان را بدون صرف انرژي، زمان و هزينه هاي جانبي شروع نمايند .


process 3

ویژگی های دیتاسنترکسب و کار آنلاین

اصل رضايتمندي مشتريان سایت ساز حرفه ای کسب و کار آنلاین همواره اولویت برتر ما می باشد. در این راستا بر خود لازم دانستیم از بین دیتا سنترهای موجود به سراغ دیتا سنتری برویم که از هر نظر بالاترین کیفیت را داشته باشد. در ادامه به سراغ دیتا سنتری بسیار مجهز در کشور انگلستان که تمامی نیازهای یک وب مستر را در راه اندازی یک کسب و کار پاسخگو باشد رفتیم. و دیتا سنتری با ویژگی های زیر برای شما عزیزان فراهم نمودیم:

 • آپ تایم 99/99 درصدی
 • CPU قدرتمند
 • RAM بالا
 • پهناتی باند نامحدود

ویژگی های فوق که در سرور سایت ساز حرفه ای کسب و کار آنلاین وجود دارد از آیتم هایی بحساب می آید که در دیگر سرورها یافت نمی گردد. مسلماً وجود این خصوصیات در سرور به وب مستران عزیز کمک می نماید تا با اقتدار و بدون هیچ گونه کم و کاستی فعالیت های کاری خود را به نتیجه برسانند.

امکانات و ویژگی های کسب و کار آنلاین


برای طراحی، برنامه نویسی و پیاده سازی ایده ای که در سر یک وب مستر شکل گرفته است، مطمئناً برنامه نویسان جهت اجرای چنین سایتی با CMS اختصاصی، طلب مبالغ چشمگیر و همچنین زمان زیاد را از آن وب مستر می نمایند. که این خود مانعی است برای آن وب مستر که قصد راه اندازی کسب و کار اینترنتی نوپایش را دارد. در کسب و کار آنلاین این مانع برداشته شده است. و قالب های آماده با CMS اختصاصی بصورت کاملاً استاندارد و مطابق با قوانین گوگل برنامه نویس در اختیار کارآفرینان گرامی قرار می گیرد. کسب و کار آنلاین با CMS کاملاً اختصاصی با امکانات زیر ، توانسته است آنرا از دیگر سایت ساز های موجود در فضای اینترنت ، متمایز ساخته است . برای بالا بردن سطح آگاهی خود نسبت به امکانات طلایی کسب و کار آنلاین کلیک نمایید .تعریف رویداد و ارسال ایمیل
امکان تعریف همایش
فرم سازی آنلاین
تعریف دوره آنلاین
سیستم همکاری در فروش
گزارش گیری در تمامی بخش ها
پنل کاربری بسیار کامل، ساده و زیبا
امکان ساخت لندینگ پیج نامحدود

امنیت کسب و کار آنلاین


process 3

امنیت سایت به وضعیتی اطلاق می شود که در آن وضعیت سایت با وجود عملکرد عادی اش، در بهترین و بالاترین سطح امنیتی مورد نیاز قرار داشته باشد و سطح آسیب پذیری آن در پایین ترین سطح ممکن قرار گرفته باشد. که برقراری امنیت سایت به موارد بسیاری مربوط می شود. همانطور که همگی ما می دانیم امنیت 100 درصد هیچگاه وجود ندارد، بلکه بوسیله انجام دادن یک سری از موارد امنیتی می توان تا حد بالایی از بروز مشکلات امنیتی جلوگیری کرد. در حیطه تامین امنیت سایت کوچکترین موارد نیز حائز اهمیت می باشند. برای رسیدن به امنیت بالا، توجه به مواردی نظیر: امنیت سرور، امنیت اینترنت، امنیت شبکه، امنیت سیستم عامل و... بسیار مهم می باشد. وبمستران عزیز می بایستی به این مورد ( امنیت سایت ) نیز توجه نمایند. در این راستا می بایستی جهت برقراری امنیت، اقدامات و تدابیر لازم اندیشه شود. در CMS های اختصاصی فاکتور بسیار مهمی وجود دارد به نام امنیت. که برنامه نویسان و صاحبنظران در این زمینه بر این باورند که در اینگونه CMS ها می توانند مانور بیشتری جهت تامین امنیت از خودشان نشان دهند. در این CMS ها برنامه نویس ضمن استفاده از کدهای اختصاصی، به سادگی و روان بودن سایت نیز فکر می کند. مسلماً اگر سایتی با چنین شرایطی برنامه نویسی گردد، وبمستر عزیز می تواند یک سایت بسیار ساده، با مدیریت آسان و با امنیت بالا خواهد داشت. در سایت ساز حرفه ای کسب و کار آنلاین به جهت دارا بودن CMS اختصاصی و همچنین استفاده از Rule امنیتی مطابق با استانداردهای جهانی توانسته ایم شرایطی را برای صاحبان کسب و کار در این سایت ساز فراهم ، که بدون هیچ دغدغه ی ذهنی به فعالیت خود ادامه دهند.


عضویت در خبرنامه

دریافت جدیدترین اخبار و رویدادهای کسب و کار آنلاین

همین حالا صاحب وب سایت شوید

ارتباط کسب و کار آنلاین با قوانین بهینه سازی و گوگل


در خصوص ارتباط سایت ساز حرفه ای کسب و کار آنلاین و قوانین گوگل، سئو و بهینه سازی صفحات وب برای موتور های جستجو بنحوی طرح ریزی گردیده است که این سایت ساز هم از لحاظ کد نویسی و هم فاکتور های ساختاری سئو گوگل را رعایت کرده و بستری ایجاد کرده است که کاربران بتوانند کلمات کلیدی خود را برچسب گذاری نمایند و اطلاعات مهم و تکنیک های روی صفحه سئو را اعمال کنند. همچنین در سایت ساز حرفه ای کسب و کار آنلاین امکان اتصال سایت به سیستم های آنالیز و ابزار های بهینه سازی گوگل نظیر آنالایتیکس و وب مستر تولز بدون نیاز به نصب افزونه ای خاص تنها با کپی کردن کد اسکریپت موجود از طرف این ابزار فراهم آمده است . و همچنین قابلیت ثبت در موتور های جستجو نظیر گوگل و بینگ نیز به راحتی و قابل دسترس می باشد . اجرای تمامی این موارد بسیار ساده و بدون نیاز به آموزش خاص و اطلاعات تخصصی می باشد .

process 3

ارتباط کسب و کار آنلاین با درگاه های بانکی و وب سرویس ها


process 3

در سایت ساز حرفه ای کسب و کار آنلاین امکان اتصال سایت به درگاه های مستقیم بانکی از قبیل: ملت، پارسیان و غیره و همچنین درگاه های با واسطه از قبیل: زرین پال، پی پال و پی لاین برای کاربر نیز فراهم گردیده است. همچنین امکان قراردادن لوگو های سازمان های نظارتی از قبیل: مرکز فن آوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، مرکز توسعه تجارت الکترونیکی و... بر روی سایت بصورت بسیار ساده و فارسی بدون هیچ گونه کد نویسی طرح ریزی گردیده است.process 3
process 3
process 3
process 3
process 3
process 3

process 2


CMS آماده یا اختصاصی ؟

وقتی که پای طراحی، برنامه نویسی و پیاده سازی سایت به میان می آید، همیشه بین اجرای سایت های با CMS های آماده یا سایت های با CMS های اختصاصی انتخاب را دشوار می سازد! در هر دو گزینه فرصت ها و انتخاب های زیادی برای مدیر سایت وجود دارد. لیکن باید بدانیم که در CMSهای آماده مدیر حق اعلام نظر را از خود سلب می کند چرا که همه چیز آماده و غیر قابل تغییر می باشد ولی در CMS های اختصاصی به این شکل نیست. و برنامه نویس کاملاً آزادنه می تواند افکار مدیر و یا سفارش دهنده ی سایت را در فضای وب اجرایی نماید. در این انتخاب سلیقه ها متفاوت می باشد. تعدادی بدنبال خاص بودن هستند و تعدادی بدنبال راحتی و اصلاً حاضر نیستند خود را درگیر زمان برای آماده سازی CMS اختصاصی کنند. در سایت ساز حرفه ای کسب و کار آنلاین به این نیاز پاسخ داده شده است، بنحویکه با 5 کلیک ساده طی چند ثانیه سایت شما با CMS اختصاصی ساخته می گردد. و دیگر نیازی نیست شما زمان صرف نمایید و از برنامه نویسی بخواهید تا برای شما CMS اختصاصی آماده نماید.


process 2

بهینه سازی ، توسعه و سرعت اجرا

در دنيای کنونی با رشد چشم گير تکنولوژی در بستر اينترنت در مورد طراحی سايت و استفاده از قالب های آماده يا اختصاصی، صحبت های بسياری می شنويم . و هميشه اختلاف نظرهای زيادی در مورد اين موضوعات وجود دارد . بهينه سازی، سرعت، سئو، استاندارد بودن وبسايت و پيروی از اصول برنامه نويسی و قوانين گوگل هميشه از موارد بسيار مهم و قابل فکر کردن بوده اند. مسلماً اين موارد در روند فعاليت هر وبسايتی تاثير بسزايي دارند . شايسته است وبمستران عزيز ضمن توجه به اين موارد اقدامات بعدی خود را جهت راه اندازی کسب و کار اينترنتی خود انجام نمايند. در پاسخ به اين نيازها تيم با تجربه و حرفه ای سايت ساز کسب و کار آنلاين در برنامه نويسی و پياده سازی سايت با CMS اختصاصی همواره، در اين خصوص احساس مسئوليت نموده اند و سايت ساز حرفه ای کسب و کار آنلاين را با آخرين استانداردهای جهانی همگام نموده اند. در اين راستا خود را از دنيای پيشرفت تکنولوژی دور ننموده اند و همواره بروز رسانی و همگام بودن با تکنولوژی را سرآغاز اقدامات کاری خود قرار داده اند. همچنين با توجه به استراژي های اعمال شده در سايت ساز حرفه ای کسب و کار آنلاين و همچنين رعايت اصول و استانداردهای جهانی توانسته ايم در اين فيلد بسيار عالی و با کيفيت بسيار بالا ظاهر شويم . در کسب و کار آنلاين از سروری بسيار قدرتمند مستقر در کشور انگلستان و با امکانات حرفه ای استفاده کرده ايم و خداوند متعال را شاکريم که بواسطه موارد فوق توانسته ايم بهترين و بالاترين خدمات را به وبمستران عزيز ارائه دهيم .


صرفه جویی در زمان و هزینه ها

وبمسترانی که قصد راه اندازی کسب و کارهای اينترنتی را داشته باشند جهت نيل به اهداف خود می بايستی وبسايتی براي خود تهيه نمايند . بدين منظور از شرکت يا فردی که در اين زمينه تخصص دارد کمک می گيرند . که برنامه نويسان در قبال اجراء و پياده سازی سايت با CMS اختصاصي دو چيز را از شما طلب می نمايند:

 • زمان
 • هزینه های نسبتا بالا

البته اين درخواست بسيار معقول و منطقی می باشد. چرا که برنامه نويس در اين حالت نمي تواند از CMS های آماده براي شما استفاده نمايد و مي بايستی زمان زيادي را جهت اجراي درخواست هاي شما اختصاص دهد و CMS اختصاصي تهيه نمايد که اين خود مستلزم زمان و هزينه مي گردد. ليکن براي وب مستران عزيز که قصد راه اندازي کسب و کار اينترنتی دارند، امکان دسترسي و استفاده از سايتی که دارای CMS اختصاصی، قالب زيبا و مطابق با استانداردهای گوگل باشد، با هزينه ی مناسب و بدون هر گونه هزينه های جانبی در کسب و کار آنلاين فراهم گرديده است.

اطمینان در استفاده از خدمات

logo-samandehi

همین امروز کسب و کار خود را آغاز کنید

 • [email protected]
 • شماره پشتیبانی و تلگرام کسب و کار آنلاین
 • 09129244913
 • آدرس : اصفهان، شاهین شهر، بلوار امام، خیابان نظامی،
  نبش فرعی 6 شرقی، ساختمان قلب شهر، طبقه دوم، واحد 3
 • ساعات پاسخگویی : شنبه تا چهارشنبه از ۹ صبح تا 1 بعدازظهر


video