طراحی سایت

طراحی سایت

تعداد کاربراین آنلاین فضای مجازی

این مقاله برای کاربرانی که نسبت به طراحی سایت و معنی آن اطلاعات کافی ندارند مناسب و ایده آل می‌باشد. در فضای مجازی هر روزه اتفاقات جدیدی در حال وقوع می‌باشد. روزانه سایت‌های زیادی در سطح فضای مجازی پدیدار می‌شوند. شاید دوست داشته باشید تعداد سایت‌های فعال در دنیا را بدانید؟!

 

سایت ساز کسب و کار آنلاین

 

یا شاید علاقمند باشید تعداد کاربران آنلاین در سطح فضای مجازی را بدانید؟! البته در این گزارشات اعداد و ارقام بصورت لحظه‌ای می‌باشد و آنها هر لحظه قابل تغییر هستند. هم اکنون بر حسب گزارشات گرفته شده:

  • تعداد سایت‌های فعال در سطح دنیا 1/319/349/000 عدد
  • تعداد کاربران آنلاین در سطح اینترنت 3/825/164/760 نفر

این اعداد و ارقام واقعاً جالب و شکه کننده می‌باشد و ممکن است باور نمودن آن نیز کار دشواری باشد. لیکن واقعیت دارد و این اعداد هر لحظه در حال افزایش می‌باشد. حال سوال این است؟! چرا؟! چرا این اعداد و ارقام در خصوص سایت و کاربران اینترنت در حال رشد بسیار سریع می‌باشد؟! پاسخ بسیار روشن و شفاف می‌باشد. مسیر و جهت تمامی انسانهای زنده و در حال زندگی بر روی کره خاکی به سمت تکنولوژی‌های امروزی می‌باشد.

طراحی آسان و ارزان یک وبسایت چگونه ممکن است؟

شاید در بین تمامی انسان‌های زنده، تعدادی نیز وجود داشته باشند که به این تکنولوژی‌ها بی‌علاقه باشند و گاهاً مخالفت‌های‌ شدیدی از خود نشان دهند. شایان ذکر است افرادی در این مسیر موفق می‌شوند که خود را با این تکنولوژی‌ها همگام سازند. شاد در ذهن شما واژه سایت مفهوم نباشدو سوالات زیر مدام در ذهن شما شکل بگیرند: 

  • سایت چیست؟
  • طراحی سایت چیست؟
  • طراح سایت کیست؟
  • طراحی وب سایت چیست؟
  • طراحی سایت حرفه‌ای چیست؟
  • شرکت طراحی سایت کجاست؟
  • طراحی سایت ارزان کجا صورت می‌گیرد؟

و صدها سوال دیگر! مسلماً افرادی که در این حیطه اطلاعات کمی دارند نسبت به درک معانی این سوالات دچار مشکل می‌گردند. بدیهی است این موضوع در تمامی بخش‌ها و قسمت‌ها وجود دارد. برای شروع نمودن هر کاری می‌بایست در خصوص آن کار اطلاعات کسب نمود. این در حالی است هر موقع فرد یا افرادی تصمیم می‌گیرند خدمات، محصولات و آموزش‌های خودشان را در سطح فضای مجازی را به سایرین معرفی نمایند نیازمند به سایت می‌باشند. در واقع از طریق سایت می‌توانند خود را به همگان معرفی نمایند. سایت یا وب سایت به مکانی اطلاق می‌گردد که بستری را برای بازدید سایرین از مطالب، آموزش‌ها، محصولات و غیره هر فردی فراهم می‌نماید.

 

با چندین کلیک وبسایت خود را طراحی نمایید

 

طراح سایت جهت اجرا، پیاده سازی و فعال سازی سایت می‌بایستی روالی را طی نماید تا سایت در مرورگر اجرا گردد. این اقدامات تخصصی بوده و درک آن برای افراد معمولی قابل درک نمی‌باشد. طراح سایت بر اساس دانشی که در این زمینه دارد اقدام می‌نماید به طراحی سایت. در این راستا تکنولوژی با سرعت زیادی در حال پیشرفت می‌باشد و مسلماً طراح سایتی پیشرفت می‌نماید که خود را با این تکنولوژی همگام نموده باشد.

چگونه یک سایت ساز مناسب را انتخاب نماییم؟

در این مقوله شرکت‌های طراحی سایت، طراحان سایت، سایت سازها و برنامه نویسان زیادی وجود دارند که هر روزه نیز به تعداد آنها می‌افزاید. کاربرانی که قصد راه اندازی سایت را دارند می‌بایستی بر اساس تحقیق و بررسی خودشان یکی از آنها را انتخاب نمایند. این تحقیق و بررسی بسیار مهم می‌باشد. مسلماً هر طراحی سایتی قابل قبول نمی‌باشد. طراحی سایت امری مهم است! اینکه سایت چه ویژگی‌هایی دارد در روند ادامه فعالیت آن سایت بسیار نقش بسزایی دارد.

در این راستا سرویس‌های ارائه دهنده سایت بسیاری وجود دارد که سایت‌های آماده‌ای را ارائه می‌دهند. لیکن سوال این است؟ اینگونه سایت‌ها برای هر کسب و کاری مناسب و مفید می‌باشد یا خیر؟! آیا اینگونه سایت‌ها متناسب با نیازهای موجود طراحی و برنامه نویسی شده‌اند؟! در سایت ساز حرفه‌ای کسب و کار آنلاین، برای کاربرانی که قصد راه اندازی سایت را دارند، ضمن بررسی نیازهای موجود در سطح فضای مجازی، طراحی و برنامه نویسی قالب‌های بسیار کامل، متناسب با نیازهای وب مستران و مدیران، بصورت زیبا، بروز، مدرن و با پنل مدیریتی کاملاً فارسی و آسان اجراء گردیده است.