طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی

همه چیز در مورد طراحی سایت اختصاصی

  • طراحی سایت اختصاصی چیست؟
  • طراحی سایت اختصاصی چه تفاوتی با طراحی سایت غیراختصاصی دارد؟
  • در طراحی سایت اختصاصی چه روالی طی می‌گردد؟
  • در طراحی سایت اختصاصی، برنامه نویس چه اقداماتی انجام می‌دهد؟
  • در طراحی سایت اختصاصی، هزینه‌ها متفاوت می‌باشد؟
  • در طراحی سایت اختصاصی، زمان اجراء متفاوت می‌باشد؟

 

سایت اختصاصی خود را با چند کلیک ساده تحویل بگیرید

 

دستیابی به پاسخ سوالات بالا کار دشواری است! مخصوصاً اگر اطلاعات تخصصی ما کم و محدود باشد! راهکار چیست؟! چطور می‌توان بهترین راه را انتخاب نمود و مجهزترین، کاملترین و ساده‌ترین مسیر ممکن را یافت؟ شاید شما به جهت طراحی سایت به فرد یا افرادی که در این زمینه تخصص دارند مراجعه نموده‌اید و در جواب سوالات خودتان، پاسخ‌ها، واژه‌ها و اطلاحات تخصصی شنیده‌اید. حال راهکار چیست؟! همچنین در این مسیر سایت سازهای زیادی در فضای مجازی به چشم می خورد. واژه سایت ساز شاید برای شما ناآشنا باشد. در سایت ساز عمدتاً روال ساخت و طراحی سایت به صورت اتوماتیک صورت می‌پذیرد. بدین صورت که کاربر به سایت ساز مراجعه، با وارد نمودن اطلاعات خواسته شده و پرداخت هزینه مربوطه سایت خود را تحویل می‌گیرد. شایسته است کاربر متقاضی خرید سایت در این زمینه بررسی‌های زیادی انجام دهد و بهترین، ساده‌ترین، مجهزترین سایت ساز را بیابد.

تفاوت‌ میان سایت سازهای مختلف چیست؟

سایت ساز می‌بایستی سایتی را به کاربر ارائه دهد که مطابق با استانداردهای جهانی و قوانین گوگل باشد. این روزها با کمی جستجو در فضای مجازی با سایت‌های زیادی مواجه می‌شوید که ادعای آماده شدن سایت برای شما را می‌نمایند، که هر کدام نیز دارای امکانات و ویژگی‌های خاصی می‌باشند، شاید برای کاربران عادی فضای مجازی که در این زمینه اطلاعات تخصصی ندارند همگی این موارد یکسان طلقی گردد. لیکن اینطور نمی‌باشد، امکانات، ویژگی، ساختار پنل مدیریت، امنیت، روال و میزان پیچیدگی پنل مدیریت، ارتباط سایت با درگاه‌های بانکی و با واسطه، ارتباط با قوانین گوگل و سئو، ارتباط با ابزارهای بهینه‌سازی گوگل و ارتباط با سازمان‌های نظارتی بر سایت‌ها همگی از ویژگی‌هایی هستند که در زمان خرید و تحویل گرفتن یک سایت خیلی مهم و حیاتی بوده، که می‌بایست خیلی عمیق بدان نگاه نمود و در مورد آنها تحقیق جامعی نمود. حال سایت سازی را که می تواند در تمامی این موارد به شما کمک نماید را به شما معرفی می‌نماییم.

سایت ساز کسب و کار آنلاین

سایت ساز کسب و کار آنلاین به واسطه اینکه به شکل خیلی خاص و مطابق با استانداردهای روز دنیا از پایه به زبان PHP توسط برنامه نویسان مجرب و باسابقه برنامه نویسی شده توانسته است برای کاربر امکانی را فراهم نماید، که تنها با 5 کلیک در مدت چند ثانیه، خیلی ساده سایت خود را خریداری و فعال نماید. سایت ساز کسب و کار آنلاین یک سایت ساز یا web builder حرفه‌ای با cms یا مدیریت محتوای اختصاصی به زبان فارسی می‌باشد.

(با سایت ساز کسب و کار آنلاین طعم شیرین طراحی سایت اختصاصی را تجربه کنید.)