عناصر آزار دهنده در طراحی سایت

عناصر آزار دهنده در طراحی سایت

طراحی سایت چیست

ایجاد یک سایت توسط فرد برنامه نویس یا تیم طراحی و برنامه نویس را طراحی سایت گویند. طراحان سایت با استفاده از علم و دانش خود و نیاز کارآفرین اینترنتی اقدام می‌نمایند به اجرا، طراحی و برنامه نویسی سایت. چنانچه علاقمند بودید در این زمینه اطلاعات خود را افزایش دهید به مقاله طراحی سایت مراجعه نمایید.

 

درآمد زایی آسان با کسب و کار آنلاین

 

وب سایت‌های آزار دهنده

در کسب و کارهای سنتی می‌بایستی همه موارد به درستی رعایت گردد تا مشتریان آن کسب و کار رضایت داشته باشند. بعنوان مثال: چنانچه در فروشگاه‌های بزرگ، فضای لازم برای خرید وجود نداشته باشد مسلماً مشتری رضایت نداشته و ممکن است در خریدهای بعدی خود به آن فروشگاه مراجعه ننماید و یا اگر آن فروشگاه در اجناس خودش تنوع لازم را نداشته باشد، مشتری ناراضی می‌گردد و در خریدهای بعدی مراجعه ننماید.

در فضای مجازی نیز مشابه این اتفاق وجود دارد. در سایتی که طراحی سایت نامناسب انجام شده باشد کارآفرین اینترنتی یا مدیر سایت مشکلات زیادی پیدا خواهد نمود. شاید تجربه کرده‌اید به هنگام ورود به سایتی، با پاپ آپ‌های بسیاری مواجه می‌شوید. وچود پاپ آپ همانطور که مفید می‌باشد، لیکن اگر بصورت غیر استاندارد استفاده گردد برای بازدیدکنندگان می‌تواند جذاب نباشد و باعث کاهش تعداد بازدید کنندگان گردد.

همچنین در هنگام لود شدن سایت، کاربر با موزیک‌های متعدد در حال پخش مواجه می‌گردد. این مورد نیز می‌تواند از عناصر آزاردهنده در طراحی سایت باشد. شاید برای شما اتفاق افتاده باشد، پس از لود سایت، با فونت‌های بسیار بزرگ و یا برعکس فونت‌های بسیار ریز مواجه می‌شوید. این مورد نیز برای کاربران می‌تواند ناخوشایند باشد و از عناصر آزاردهنده در طراحی سایت به شمار می‌رود.

طراحی سایت نامناسب

کارآفرین اینترنتی باید با وسواس زیادی در طراحی سایت اقدام نماید. طراحی سایت نامناسب در آینده می‌تواند به پیشرفت سایت آسیب‌های زیادی وارد نماید. کارآفرینان اینترنتی باید قبل از هر اقدام در این خصوص از کارشناسان و برنامه نویسان با تجربه کمک بگیرند. تصمیم‌گیری در این مورد بسیار حساس و مهم می‌باشد.

افرادی هستند که با قیمت‌های بسیار اندک برای کارآفرین اینترنتی، برنامه نویسی می‌کنند و سایت را راه اندازی می‌نمانید. شایان ذکر است در این فیلد هزینه اولویت بعدی می‌باشد. اولویت اول نحوه کار برنامه نویس یا طراح سایت می‌باشد. برنامه نویسی که سایت استاندارد و مطابق با قوانین جهانی برنامه نویسی می‌نماید بسیار کار با ارزشی انجام می‌دهد و مسلماً این اقدام مستحق دستمزد مناسب می‌باشد.

در این فیلد استاندارد کار کردن بسیار مهم و ضروی می‌باشد. پس حتماً قبل از هر اقدام با کارشناسان و صاحبنظران در این بخش مشورت و مشاوره نمایید. مشاوران سایت ساز حرفه‌ای کسب و کار آنلاین می‌توانند به‌ صورت رایگان، در این زمینه به شما مشاوره دهند. جهت ارجاع به بخش مشاوره رایگان کلیک نمایید.

کاربران چه سایتی را دوست دارند...

بازدید کنندگان، علاقمند به سایت‌هایی هستند که دارای منوها و بخش‌های بسیار ساده و قابل درک باشد. سایت‌هایی که برای کاربران نامفهموم باشد در نظر کاربران جذاب نمی‌باشد. در نتیجه تعداد بازدیدکنندگان کاهش می‌یابد. و پس از مراجعه فوراً آن سایت را ترک می‌نمایند.

 

طراحی سایت اختصاصی با کسب و کار آنلاین

 

رنگ‌ها در طراحی سایت

سایت‌هایی موفق هستند که از هر نظر دارای استانداردهای لازم  باشند. رنگ ها، فونت ها و تصاویر بسیار مهم می‌باشند. انتخاب رنگ نیز باید بر اساس استانداردهای گوگل صورت گیرد. چنانچه تمایل داشتید در خصوص اهمیت تصاویر در سایت، اطلاعات خود را افزایش دهید به مقاله تاثیر تصاویر در طراحی سایت مراجعه نمایید.

سایت در نگاه اول

کاربر پس از ورود با چه وضعیتی در سایت روبرو می‌گردد؟ آیا از وضعیتی که با آن روبرو می‌گردد رضایت دارد؟ سایتی برای کاربر رضایت بخش می‌باشد که عناصر طراحی سایت در آن بصورت استاندارد رعایت شده باشد. در این زمینه باید از کارشناسان مجرب در برنامه نویسی کمک گرفت و از نظرات آنها در کسب و کار اینترنتی خود استفاده نمود. سایت ساز کسب و کار آنلاین می‌تواند در این زمینه برای شما مفید باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه درباره ما در سایت کسب و کار آنلاین مراجعه نمایید.