تاثیر تصاویر در طراحی سایت

تاثیر تصاویر در طراحی سایت

در راه اندازی کسب و کارهای سنتی می‌بایستی محل، اجناس، کارمند، مجوزها و موارد بسیار دیگر وجود داشته باشد تا آن کسب و کار شکل بگیرد. در کسب و کارهای اینترنتی نیز شبیه به این موارد وجود دارد. در این مقوله واژه‌هایی از قبیل: گرافیک سایت و طراحی سایت گرافیکی مطرح می‌شود.

آیا تصاویر در طراحی سایت به چه میزان نقش دارند؟!

 

ایده های درآمدزای شما را اجرا خواهیم کرد

 

در گرافیک سایت، تصاویر چه کمکی می‌کنند؟!

طراحی سایت گرافیکی از چه طریق قابل اجراست؟!

این سوالات در این بخش مطرح می‌شوند، در این مقاله به پاسخ به این سوالات می‌پردازیم.

ضرورت تصاویر در سایت

در سایت‌ها می‌بایستی از تصاویر استفاده نمود. سایت‌هایی که تصاویر ندارند مسلماً نمی‌توانند برای بازدید کنندگان خود جذاب باشند. تصاویر بسیار زیاد در جذب بازدیدکننده نقش دارند.

در سایت‌ها تصاویر چه تاثیراتی دارند...

وجود تصاویر در گرافیک سایت بسیار مهم و ضروری می‌باشد. در گرافیک سایت، می‌بایستی از تصاویر مرتبط و با کیفیت و با حجم کم استفاده گردد. برنامه‌نویسان و صاحبنظران در این زمینه معتقدند وجود تصاویر با ویژگی‌های فوق، امریست ضروری.

ویژگی‌های تصاویر در طراحی سایت گرافیکی

مسلماً هر تصویری برای استفاده در سایت مناسب نمی‌باشد. طراحی سایت گرافیکی بر پایه تصاویر می‌باشد. تصاویری ایده آل هستند که از نظر ابعاد، حجم، کیفیت و غیره بر پایه اصول و قواعد باشند. برنامه نویسان بر این اصول مسلط هستند و تصاویری که دارای این ویژگی باشند را انتخاب می‌نمایند. جالب است بدانید، سایت‌های وجود دارد که تصاویر مورد استفاده شما را مورد بررسی قرار می‌دهند. حتی تصاویر دارای خطای شما را بصورت استاندارد به شما نشان می‌دهند.

گرافیک و بهینه سازی تصاویر...

موتورهای جستجوگر سایت شما را مورد بررسی قرار می‌دهند. در این بررسی تصاویر استفاده شده نیز مورد بررسی قرار می‌گیرند. تصاویر باید از هر لحاظ استاندارد باشند. چنانچه تصاویر استاندارد باشند می‌توانیم ادعا کنیم گرافیک سایت خوب کار شده است. اگر تصاویر به درستی انتخاب شده باشند، سرعت لود صفحات نیز بسیار بالاتر می‌رود. اگر همه موارد در این زمینه بدرستی انجام گردد سرعت سایت بالاتر رفته و بازدید کنندگان راضی‌تر می‌گردند. در نتیجه تعداد کاربرانی که به سمت سایت جذب می‌شوند افزایش می‌یابد.

بهینه سازی تصاویر در گرافیک سایت...

تلاش نمایید از تصاویر با کیفیت بالا استفاده کنید. کارشناسان و طراحان در این زمینه بر این باورند که بهت است تصاویر خودتان را قبل از اینکه در سایت آپلود نمایید Save for web بگیرید. برای این اقدام از نرم افزار فتوشاپ کمک بگیرید. از این طریق می‌توانید تصویر استانداردی برای سایت خود آماده نمایید. با این اقدامات گرافیک سایت در حد ایده آل قرار می‌گیرد.

رابطه تصاویر و سئو سایت

چنانچه در تصاویر استفاده شد در سایت از Alt ,Title استفاده نمایید بسیار زیاد به سئو سایت کمک نموده‌اید. توجه داشته باشید موتورهای جستجوگر به این فرآیند اهمیت بسیاری می‌دهند.

انتخاب عکس برای طراحی سایت

چنانچه تلاش نمایید تصاویر مورد استفاده شما در سایت، تصاویر یونیک و انحصاری باشند می‌توانید به پیشرفت کاری خود کمک نمایید. و حتی با این اقدام کاربران بیشتری را جذب می‌نمایید‌. چنانچه بتوانید تصاویر را توسط عکاس حرفه‌ای تهیه نمایید بسیار مطلوب‌تر می‌باشد.

ذهنیت سازی تصاویر در گرافیک سایت

تصاویر استفاده شده در سایت بهتر است دارای معنا و مفهوم باشد. معمولاً تصاویری که بازدید کننده را به فکر فرو می‌برد بسیار مناسب‌تر می‌باشد تا تصاویری که در ذهنیت کاربران ساده جلوه می‌نماید. کارشناسان بر این باورند در تصاویر بهتر است از چهره استفاد گردد.

 

تاثیر تصاویر در طراحی سایت

 

چرا سایت‌های خارجی جذاب ترند...

اگر دقت کرده باشید در سایت های خارجی از تصاویر با کیفیت بالا و استاندارد استفاده می‌گردد. بهتر است سایت‌های ایرانی نیز از این تکنیک استفاده نمایند و گرافیک سایت را بهبود بخشند.

طراحی سایت گرافیکی

چنانچه قصد دارید کسب و کار خود را راه اندازی نمایید و طراحی سایت گرافیکی را شروع نمایید، حتماً با کارشناسان متخصص در این زمینه مشورت نمایید. نکات ویژه‌ای در این خصوص وجود دارد که تنها متخصصان بر آن تسلط دارند. چنانچه اطلاعات شما در خصوص طراحی سایت گرافیکی محدود می‌باشد لازم است با این افراد مشورت نمایید.

در این راستا سایت سازهایی وجود دارند که سایت را برای شما آماده می‌نمایند. لیکن شایسته است کارآفرین اینترنتی در این زمینه تحقیق و بررسی وسیعی انجام نماید و سپس اقدام نمایید به طراحی سایت گرافیکی.

 

از زمان و هزینه خود به درستی استفاده کنید

 

سرویس حرفه‌ای کسب و کار آنلاین در این زمینه می‌تواند گزینه بسیار مناسبی برای کارآفرین اینترنتی باشد. در این سایت ساز قالب‌های بسیار مناسبی قرار داده شده است که همگی مطابق با استانداردهای جهانی و موتورهای جستجوگر می‌باشد.

 از نظر سئو و بهینه‌سازی بسیار زیاد بر روی تمامی قالب‌ها، اقدامات تخصصی صورت گرفته است. با مراجعه به منوی درباره ما با این سایت ساز حرفه‌ای بیشتر آشنا شوید.