کسب و کار آنلاین

سایت سازها در دنیای اینترنتی

سایت سازها در دنیای اینترنتی

این روزها در فضای مجازی واژه های سایت ساز، سایت ساز خودکار، بهترین سایت ساز فارسی، بهترین سایت ساز ایرانی، طراحی سایت با سایت ساز و غیره مطالب زیادی به چشم می خورد. وبمستران و یا کارآفرینان اینترنتی برای طراحی سایت چه اقداماتی باید انجام دهند. آیا برای طراحی سایت باید مستقیم با برنامه نویسان و متخصصان این عرصه در ارتباط باشند. برای نیل و رسیدن به اهداف خود، چه هزینه هایی را باید پرداخت نمایند. آیا راهی وجود دارد که بتوان در زمان و هزینه ها صرفه جویی نمود. وبمستر علاقمند می باشد یک سایت حرفه ای با امکانات حرفه ای و بصورت فارسی داشته باشد و برای این سایت هزینه های معقول را پرداخت نماید.

مطالعه بیشتر
چگونه سایت طراحی کنیم

چگونه سایت طراحی کنیم

این روزها بازار طراحی سایت بسیار داغ شده است. همه جا در بین صحبت های کاربران اینترنتی از طراحی سایت می شنویم. سایت به چه معنی است. اگر قصد دارید در خصوص سایت اطلاعات کسب نمایید این مقاله را تا آخر مطالعه نمایید. برای اینکه بتوانید سایت طراحی کنید چه اقداماتی نیاز می باشد؟ اطمینان دارم با واژه های روشهای آموزش طراحی سایت، آموزش طراحی سایت با php ، آموزش طراحی سایت، چگونه یک سایت حرفه ای طراحی کنیم و غیره در فضای وب برخورد نموده اید. از دغدغه های یک وبمستر روشهای طراحی سایت می باشد.  

مطالعه بیشتر
طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

علاقمند هستید رویاهای ذهنی تان را تعقیب نمایید. اما از کجا باید شروع کنید. مدت زیادی می باشد ایده های زیادی در ذهن شما شکل گرفته است. تعداد آنها بسیار زیاد می باشد! اطلاع ندارید برای اجرایی نمودن آنها از چه فردی کمک بگیرید! اطلاعات تخصصی شما اندک می باشد و در خصوص طراحی سایت شرکتی، طراحی وب سایت شرکتی، نمونه سایت شرکتی، امکانات سایت شرکتی، سایت های شرکتی، طراحی سایت شرکتی ارزان، طراحی سایت شرکتی حرفه ای و طراحی سایت شرکتی بهینه سازی شده اطلاعات مختصری دارید؟!

مطالعه بیشتر
عناصر آزار دهنده در طراحی سایت

عناصر آزار دهنده در طراحی سایت

در فضای مجازی و در طراحی سایت مواردی بسیار جالب و چالش انگیز به چشم می خورد . شاید برای شما عجیب باشد . چطور سایتی برای بازدیدکنندگانش می تواند آزار دهنده باشد . در ادامه بیشتر با عناصر آزار دهنده در طراحی سایت، عناصر طراحی سایت و طراحی سایت نامناسب آشنا می شوید. کاربران فضای مجازی در وب گردی های خود، از وب سایت های استاندارد بیشتراعلام رضایت می نمایند. لیکن عناصر طراحی سایت بسیار مهم و ضروری می باشد.

مطالعه بیشتر
تاثیر تصاویر در طراحی سایت

تاثیر تصاویر در طراحی سایت

در راه اندازی کسب و کارهای سنتی می بایستی محل، اجناس، کارمند، مجوزها و موارد بسیار دیگر وجود داشته باشد تا آن کسب و کار شکل بگیرد . در کسب و کارهای اینترنتی نیز شبیه به این موارد وجود دارد . در این مقوله واژه هایی از قبیل : گرافیک سایت و طراحی سایت گرافیکی مطرح می شود.  

مطالعه بیشتر
اهمیت تولید محتوا در طراحی سایت

اهمیت تولید محتوا در طراحی سایت

کارآفرین اینترنتی در راستای راه اندازی کسب و کار آنلاین و یا کسب و کار اینترنتی خودش در خصوص طراحی سایت با کارشناسان و صاحبنظران در این حوزه مشورت می نماید و در نهایت سایت خودش را راه اندازی می نماید . حال سوال این است؟! سایت فعال شده نیاز به چه اقداماتی دارد؟! آیا کارآفرین اینترنتی می بایستی در راستای پیشرفت و توسعه سایت اقدامی انجام دهد؟!  

مطالعه بیشتر
آشنایی با کسب و کار آنلاین

آشنایی با کسب و کار آنلاین

با پیشرفت سریع علم و تکنولوژی در دنیای کنونی شاهد اتفاقات عجیب و خارق العاده هستیم . آیا تصور می کردید که روزی در هر مکانی که تصمیم گرفتید می توان تاکسی گرفت! شاید مطرح نمودن این صحبت در زمان های گذشته خنده دار و به دور از باور بود . ولی در حال حاضر شاهد اینگونه اتفاقات هستیم . در دنیای بی پایان اینترنت همه چیز ممکن است اتفاق بیفتد.

مطالعه بیشتر
چرا سایت فروشگاهی

چرا سایت فروشگاهی

امروزه مشاغل سنتی و صاحبان اینگونه کسب و کارها سعی در پیشرفت در کسب و کار خودشان دارند . اما به جهت اشراف نداشتن بر موضوع فروشگاه اینترنتی و یا فروشگاه آنلاین و کلاً عناوینی از قبیل خرید اینترنتی و یا خرید آنلاین راهکاری برای آن ندارند . واقعاً راهکار کسب درآمدهای بیشتر ، رشد کسب و کار ، پیشرفت سریع در دنیای کنونی و همگام شدن با افراد موفق در این مسیر چیست ؟!

مطالعه بیشتر

اطمینان در استفاده از خدمات

logo-samandehi

میزبان صدای گرم شما هستیم


جهت مشاوره برای کسب و کار یا ایده خود همین حالا اقدام کنید

  • info@kasbokareonline.com
  • شماره تلگرام و پشتیبانی کسب و کار آنلاین
  • 09129244911 - 031-32121671
  • آدرس: اصفهان - میدان امام حسین(ع) - ارگ جهان نما - طبقه 2 - فاز 3 - واحد 232
  • ساعات پاسخگویی : شنبه تا چهارشنبه از ۹ صبح تا ۵ بعدازظهر


video