آشنایی با کسب و کار آنلاین

آشنایی با کسب و کار آنلاین

با پیشرفت سریع علم و تکنولوژی در دنیای کنونی شاهد اتفاقات عجیب و خارق العاده هستیم . آیا تصور می کردید که روزی در هر مکانی که تصمیم گرفتید می توان تاکسی گرفت! شاید مطرح نمودن این صحبت در زمان های گذشته خنده دار و به دور از باور بود . ولی در حال حاضر شاهد اینگونه اتفاقات هستیم . در دنیای بی پایان اینترنت همه چیز ممکن است اتفاق بیفتد.

مطالعه بیشتر
چرا سایت فروشگاهی

چرا سایت فروشگاهی

امروزه مشاغل سنتی و صاحبان اینگونه کسب و کارها سعی در پیشرفت در کسب و کار خودشان دارند . اما به جهت اشراف نداشتن بر موضوع فروشگاه اینترنتی و یا فروشگاه آنلاین و کلاً عناوینی از قبیل خرید اینترنتی و یا خرید آنلاین راهکاری برای آن ندارند . واقعاً راهکار کسب درآمدهای بیشتر ، رشد کسب و کار ، پیشرفت سریع در دنیای کنونی و همگام شدن با افراد موفق در این مسیر چیست ؟!

مطالعه بیشتر
مزیتهای طراحی سایت فروشگاهی

مزیتهای طراحی سایت فروشگاهی

امروزه طراحی سایت فروشگاهی برای صاحبان کسب و کار دارای مزیتهای متعددی می باشد با ما همراه باشید تا با منافعی که طراحی سایت فروشگاهی برای کسب و کار شما به ارمغان می آورد بیشتر اشنا شوید. از جمله خصوصیات طراحی سایت فروشگاه می توان به این مورد اشاره نمود که شما علاوه بر فروش بصورت فیزیکی در فروشگاه خود میتوانید محصولات را بصورت مجازی به خریداران عرضه نمایید در واقع با این کار شما سهم بیشتر یاز بازار را در اختیار خواهید داشت.

مطالعه بیشتر
طراحی سایت واکنش گرا

طراحی سایت واکنش گرا

طراحی سایت ریسپانسیو یک روش طراحی سایت میباشد.در این روش طراح وب سایت، صفحه وب یا سایتی طراحی می کند که نسبت به دستگاهی که برای مشاهده سایت از آن استفاده میشود واکنش نشان میدهد. کامپیوتر های خانگی، لپ تاپ، گوشی های هوشمند و ... جزو این دستگاهها می باشند.
سالهای زیادی هست که از طراحی سایت واکنش گرا استفاده میشود، اما همچنان بسیاری از وب سایت های جدید از این قابلیت بسیار مفید بهره نبرده اند.  

مطالعه بیشتر
طراحی سایت

طراحی سایت

این مقاله برای کاربرانی که نسبت به طراحی سایت و معنی آن اطلاعات کافی ندارند مناسب و ایده آل می باشد. در فضای مجازی هر روزه اتفاقات جدیدی در حال وقوع می باشد. روزانه سایت های زیادی در سطح فضای مجازی پدیدار می شوند. شاید دوست داشته باشید تعداد سایت های فعال در دنیا را بدانید؟!

مطالعه بیشتر
هاست چیست

هاست چیست

  در راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی ابزار دیگری نیاز می باشد به نام هاست. گاهاً هاستینگ نیز بیان می گردد. پس از تهیه و خرید دامین می بایستی خرید هاست صورت گیرد. در انگلیسی Host نامیده می شود. در معنای لغوی میزبان معنا می گردد. قبل از تعریف هاست بهتر است بمنظور روشن شدن بیشتر مثالی بیان گردد.  

مطالعه بیشتر
دامین چیست

دامین چیست

در ابتدا برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی خودتان نیاز به دامین یا دامنه دارید. در انگلیسی Domain نامیده می شود. بهتر هست با معنی آن آشنا شویم. نام سایت شما دامین نامیده می شود. به عبارت دیگر سایرین بوسیله این نام ( همان دامین ) می توانند به سایت شما دسترسی داشته باشند.

مطالعه بیشتر
طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی

با جستجو در فضای مجازی، سایت ها، شرکت ها، سایت سازها و برنامه نویسان گوناگونی را می توان پیدا نمود که هر یک در زمینه طراحی سایت فعالیت دارند. در این بین واژه طراحی سایت اختصاصی نیز به چشم می خورد! ممکمن است واژه های زیر را نیز در فضای وب دیده باشید:

مطالعه بیشتر

اطمینان در استفاده از خدمات

درگاه پرداخت بانک ملت

میزبان صدای گرم شما هستیم


جهت مشاوره برای کسب و کار یا ایده خود همین حالا اقدام کنید

  • info@kasbokareonline.com
  • شماره تلگرام و پشتیبانی کسب و کار آنلاین
  • 09129244913
  • ساعات پاسخگویی : شنبه تا چهارشنبه از ۹ صبح تا ۵ بعدازظهر
    پنج شنبه ها از ۹ صبح تا ۱ ظهر


video